Новини » Політика 11 березня, 2019, 15:01
Коли Зеленського порівнюють із Рейганом, це смішно, – співак Фоменко
ZIK
ZIK

Теоретично, артист може бути політиком, але для цього потрібен величезний досвід. Натомість порівняння шоумена Володимира Зеленського із президентом США Роналдьом Рейганом звучать смішно. Адже ще до війни артист «мало не в банному халаті» виступав у Кремлі.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив співак Сергій Фоменко («Фома»).

Коментуючи можливість артистів стати якісними політиками, він наголосив: для цього потрібен досвід. До того ж у нашому випадку йдеться про управління однією із найбільших держав Європи, яка ще й воює з Росією.

«Я не впевнений, що кандидат Зеленський, який до останнього року перед виборами працював на корпоративах, у тому числі для очільників РФ, може бути ефективним політиком», – зазначив «Фома».

Адже йдеться про ефективну боротьбу проти військової агресії та якісне управління державою.

«Коли Зеленського порівнюють із Рейганом, це смішно. Адже Рейган мав величезний політичний досвід, а Зеленський не має його зовсім», – вважає музикант.

Водночас, він підкреслив: Зеленський виступав у Кремлі при тодішньому прем’єру РФ Медведєву.

«Це було ще до війни, однак суті не міняє. Це не було дивним явищем до війни, та дивним явищем стало те, що при першому ж великому розслідуванні щодо Зеленського, який казав, що не має бізнесу в РФ, виявилось, що такий є. До того ж немає доказів, що він його закрив», – підкреслив Фоменко.

Тож експерт переконаний: Зеленський займається маніпуляцією. Адже, коли шоумен заявляв про офшори політиків, виявилось, що й сам користується такими методами. Тож цей кандидат аж ніяк не є кращим від «загального формату українського політика».

«Теоретично, артист може бути політиком, але для цього має бути досвід», – підкреслив Сергій Фоменко.

Як повідомлялось, журналіст та політичний блогер Олена Яхно підкреслювала: усі спеціалісти наголошують, що в Зеленського не має жодного уявлення про те, як функціонують державні механізми. Навіть його власний штаб не плекає надій щодо розумових можливостей шоумена. Адже зараз той не дає інтерв’ю.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 14:42 :02