Новини » Політика 11 березня, 2019, 20:27
Фесенко помітив схожість виборців Порошенка й Гриценка
ZIK
ZIK

У Порошенка та Гриценка схожий електорат, тому може так статися, що частина виборців може перейти від одного до іншого.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко.

Пан Фесенко зауважив, що, незважаючи на рейтинги соціологічних досліджень, дуже важко спрогнозувати результати чергових виборів не тільки через те, що велика кількість виборців ще не визначилась, а через те, що серед тих, хто вже прийняв рішення, половина може змінити свою думку в останній момент. На його думку, на це можуть вплинути не лише якісь зовнішні чинники, а зокрема внутрішні настрої виборців. 

«2012 року за 3-4 дні до дати голосування рейтинги «Свободи» були на рівні 3-4%, а в підсумку вони отримали більше 10%. Тоді вважали, що опозиція була дуже слабкою і був запит на жорстких політиків, на опозицію з кулаками, яка могла дати в морду «регіоналам». Тому такі настрої виборців тоді спрацювали на користь «Свободи». За неї проголосували навіть прихильники ліберальних поглядів», – пояснив політолог. 

За його словами, зараз настрої виборців можуть спрацювати на користь Анатолія Гриценка. Пан Фесенко вважає, що якщо раптом частина виборців відійде від Порошенка, то вони можуть піди в бік Гриценка.

«У них дуже подібні електорати. Але крім цього, це може спрацювати на користь Зеленського, тому що в нього є запас. Є певний запас у Тимошенко. Хоча в останні дні можуть бути викиди компромату, вплив яких і на кого прогнозувати дуже важко», – прокоментував Фесенко.

Нагадаємо, що згідно з останнім опитуванням Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко мають найбільший рівень підтримки серед громадян України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 23:44 :36