Новини » Спорт 10 березня, 2019, 21:44
Жіночу гонку переслідування ЧС-2019 з біатлону виграла німкеня Деніз Геррманн
Німкеня Деніз Геррманн мчить до «золота» світового чемпіонату в Естерсунді у гонці переслідування / biathlon.com.ua

У шведському Естерсунді, де триває чемпіонат світу-2019 з біатлону, сьогодні, 10 березня, відбулася жіноча гонка переслідування – 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Як повідомляє biathlon.com.ua, перемогу вдалося здобути Деніз Геррманн з Німеччини, яка показала час 31 хвилина 45,9 секунди (два промахи), повідомляє biathlon.com.ua.

Другою на фініші була норвежка Тіріл Екгоф (31,4 секунди відставання, два промахи), яка на 0,2 секунди випередила досвідчену німкеню Лауру Дальмаєр (один промах).

Кращою серед українок стала Анастасія Меркушина (чотири промахи), яка фінішувала 15-ю. Валя Семеренко (шість промахів) посіла 38-ме місце. Юлія Джима не стартувала.

2019-05-24 12:36 :10