Новини » Київ 10 березня, 2019, 14:00
У Києві вихователька знущалася над дитиною із синдромом Дауна

У столичному дитячому садку №285 на Теремках розгорівся скандал в одній із груп, яку відвідують діти з особливостями розвитку. Вихователь дозволила собі кричати на дітей, а одну із «сонячних» дівчаток за вухо вивела з майданчика.

Про інцидент розповів користувач Nika Nika у групі «Батьки SOS» на Facebook, опублікувавши фото виховательки з 42-річним стажем, – повідомляє sud.

Фото: sud.ua

«Мами, чиї діти відвідують 285 садок на Теремках. На фото зі спини вихователь (це слово зовсім не підходить цій ВОНО), яка жорстоко схопила дівчинку через шапку за вухо і вивела з майданчика на стежку. Дитина «сонячна», дівчинка в рожевому за першою парою діток. Можливо ви впізнаєте цю сволоту і застережете батьків, яка людина проводить час з їх дітьми 5 днів в тиждень. Вона пообіцяла прочистити у групі вуха тим, хто погано її чує. Ось так прогулялися з сином на території дитячого садка», – розповіла очевидець подій.

За словами жителів району, це найкращий логопедичний садочок в окрузі. Щоб потрапити туди, потрібно рік простояти в черзі. Тут є групи для дітей із затримкою мовлення, для малюків із затримкою психічного розвитку та іншими особливостями.

Після того, як інформація про інцидент поширилася в соцмережах, стало відомо, що вихователь звільнилася. Деякі мами, чиї діти відвідували групу в той день, встали на захист виховательки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 23:38 :06