Новини » Світ

Протести в Алжирі - понад 200 постраждалих

У ході акцій протесту в Алжирі, спрямованих проти можливого п’ятого президентського терміну 82-річного президента Абдельазіза Бутефліки, постраждали понад 200 осіб.

Про це повідомляє DW.

В одній з лікарень в суботу, 9 березня, зафіксували у постраждалих поранення від каменів і гумових куль, а також наслідки застосування сльозогінного газу. У свою чергу, сили безпеки північноафриканської країни заявили про більш ніж сто поліцейських, які отримали поранення.

У ході протестів був пограбований найстаріший музей Алжиру. Невідомі підпалили адміністративні приміщення музею старожитностей та ісламського мистецтва і викрали деякі експонати, повідомляє алжирське міністерство культури.

Вогонь вдалося швидко загасити. Відомство назвало подію «злочином проти нашої історичної спадщини».

В якості реакції на протести алжирське міністерство вищої освіти та наукових досліджень розпорядилося почати весняні канікули 10 березня, на 11 днів раніше запланованого терміну. Це означає, що студентам доведеться залишити кампуси університетів, які вважають оплотами протестів. За офіційними даними, в Алжирі навчаються понад 1,7 млн студентів, з яких близько 630 тисяч розташовуються в гуртожитках.Loading...