Новини » Політика 10 березня, 2019, 21:55
Порошенко: Ми робимо все можливе, щоб українські моряки повернулися додому
Фото Миколи Лазаренка / president.gov.ua
Фото Миколи Лазаренка / president.gov.ua

Українська влада робить все можливе для звільнення захоплених Росією українських моряків.

Про це Петро Порошенко заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє сайт Президента.

Глава держави висловив сподівання, що його слова підтримки почують чи передадуть полоненим українцям. «Дорогі наші герої, весь народ України, включно з Президентом країни, Верховним Головнокомандувачем з вами. Не відбувається жодної міжнародної зустрічі на найвищому рівні, де би питання звільнення українських моряків, кораблів і деокупації Керченської протоки і Азовського моря не було би піднято мною, за моїм дорученням Міністром закордонних справ або нашими партнерами по НАТО», – відповів Глава держави на питання які шанси витягнути з російського полону українських моряків, які ув’язненні вже 100 днів в РФ.

Він нагадав, що був запроваджений так званий азовський пакет санкцій і дуже жорсткі вимоги всього світу, щоб повернути українців на Батьківщину. «Ми пишаємось вашою поведінкою, ми пишаємось, що ви чітко тримаєтесь лінії, що жоден російський суд не має жодної юрисдикції над вашою справою, ви – військовополонені», – наголосив Петро Порошенко.

«На жаль, я не чекаю позитивних новин до президентських виборів. Путін чітко наголосив, що він не буде робити жодного кроку», – сказав Президент. Водночас він наголосив, що робота для звільнення українців триває. «Ми чекаємо вашого повернення додому. Дуже чекаємо. І не просто працюємо, а ще і молимося, щоб це сталося скоріше», – наголосив Глава держави.

Президент також передав слова підтримки родинам захоплених українських моряків. «Ви справжні молодці, ви – справжні герої, ви – справжні українці. Тримайтеся. Ми з вами», – сказав Петро Порошенко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 05:34 :19