Новини » Економіка 10 березня, 2019, 18:15
Підозрювана в нелегальному імпорті пального фірма заявила про банкрутство

Миколаївська компанія «Трейд-НК» подала в суд заяву про визнання себе банкрутом.

Про це свідчать матеріали Господарського суду Миколаївської області, – пише Enkorr.

Заяву подано 27 лютого, але рішення про ліквідацію юрособи, за даними Міністерства юстиції, було ухвалено в кінці жовтня минулого року.

Єдиним засновником ТОВ «Трейд-НК» виступає Ігор Кордюков. Ця компанія була заснована у вересні 2014 року. За понад чотири роки свого існування вона імпортувала в Україну 4 тис. т бензинів, 8,7 тис. т ДП і 1,5 тис. т компонентів для виготовлення палива.

У 2018 році вона стала фігурантом скандалу з фіктивним транзитом ДП через порти Миколаєва та Херсона. Тоді прокуратура звинуватила компанію в ухилянні від сплати податкових та митних платежів з 2,7 тис. т ДП. Після цього основна діяльність здійснювалася через афілійовані компанії.

Останній скандал за участю групи компаній «Трейд-НК» виник в лютому 2019 року, коли в порту Миколаєва був затриманий танкер Black Fuel за підозрою в контрабанді авіаційного гасу.

Виходячи з даних українського реєстру юридичних осіб, афілійованими з «Трейд-НК» виступають відразу кілька компаній, зокрема «Сана Груп», «Фенікс Ойл», «Нафтова компанія «Трейд-Н», а також компанії-нерезиденти шотландська Incom Trade LLP, канадська Tolloil LP.

На цих нерезидентів зареєстровані танкери Brentix (раніше FenixOil, IMO: 7922221) і Black Fuel (раніше Bospor IMO: 8407632) відповідно. Обидва судна на даний момент знаходяться в Миколаєві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 03:47 :11