Новини » Суспільство 10 березня, 2019, 6:40
Олег Винник розповів про свою «вовчицю»

Олег Винник став головним героєм свіжого номера журналу «Телегід». Номер не простий – святковий, присвячений жіночому дню, і на обкладинці його закономірно красується фотографія головного українського секс-символа. А на сторінках журналу співак дав інтригуючі, а іноді – дуже відверті відповіді на питання, які зазвичай обходить стороною. Особисте життя, відносини, перший поцілунок – мало хто з жінок знає цю сторону життя Олега Винника.

Від прямої відповіді про «перший поцілунок Олега Винника» артист все-таки ухилився.

винник

«Насправді перший поцілунок вже не пам’ятаю. Як правило, він не буває вдалим, напевно, так само, як і перша близькість. Цьому потрібно навчитися. А ось, що таке справжній поцілунок я відчув вже з моїм коханням. Він відрізнявся тим, що дівчина спочатку мене сильно вкусила. Було реально боляче, до сліз. Але згодом саме вона навчила мене цілуватися правильно і взагалі любити це робити, – передає слова музиканта портал Clutch.

Здається, тепер ми здогадуємося, звідки в піснях артиста з’явився образ вовчиці.

Читайте також: Винник здивував новим образом, - фото

Винник розповів, що, на його думку, в 30 років будувати сім’ю складніше, ніж в 19. Однак це вибір кожного. Просто з віком люди стають більш вимогливими, а іноді і цинічними. Сам же Винник зізнався, що він навпаки, з роками став більш сентиментальним, але при цьому безбашенним, і закликав усіх робити подарунки один одному незалежно від свят.

Читайе також: Оля Полякова готова поїхати на «Євробачення»

«Я в стосунках – безбашений! Але якщо бачу, що почуття справжні, буду любити тільки одну дівчину. Можу поглядати по сторонах, але якщо розумію, що в мені почуття, яких раніше не відчував, з якими буду щасливий, я це дуже ціную!», – озвучив співак своє романтичне кредо.

Читайте також: Олег Винник зробив романтичне зізнання коханій

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 11:44 :50