Новини » Політика 9 березня, 2019, 17:57
Курс на НАТО та ЄС: Більшість кандидатів орієнтуються на Путіна, а не Конституцію України

Петро Порошенко повідомив, що програми багатьох кандидатів у президенти України не відповідають вимогам Конституції і не відображають курс країни на отримання членства в Європейському Союзі і НАТО.

"Я наполягаю на тому, що ключовою дорогою України, нашим шляхом, є вступ до Європейського Союзу і НАТО. Я вважаю це ключовим у своїй стратегії на наступні п'ять років, і мене дуже непокоїть, що кандидати в президенти обходять цю тему в своїх програмах", - сказав П. Порошенко на раді регіонального розвитку Черкаської області в суботу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

На думку глави держави, кандидати у президенти України повинні були привести свої програми у відповідність до Конституції, де закріплено стратегічний курс України в ЄС і НАТО.

"Вони всі або абсолютна більшість з них оглядаються на Путіна (президент Російської Федерації Володимир Путін – ІФ), а мали привести свої програми до вимог Конституції України", - зазначив П.Порошенко.

Він нагадав, що Верховна Рада закріпила в Конституції курс країни в ЄС і НАТО. "Хто проти – діє всупереч Конституції", - наголосив глава держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:32 :26