Зеленський вже й сам хотів би вийти з авантюри, але став заручником рейтингу, – журналіст

ZIK

Усі спеціалісти наголошують, що в Зеленського не має жодного уявлення про те, як функціонують державні механізми. Навіть його власний штаб не плекає надій щодо розумових можливостей шоумена. Адже зараз той не дає інтерв’ю.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив журналіст, політичний блогер Олена Яхно.

Вона зізналась: рейтинг Володимира Зеленського став «повним шоком». Мовляв, українці справді можуть бути першим народом у світі, який проголосує за віртуального персонажа.

«Якби він став мером свого рідного Кривого Рогу, я б цьому лише аплодувала. Тоді він хоча б мінімально підівчився б і зрозумів би на мінімальному рівні, як все це працює. Усі посли, які з ним спілкувались, заявляють, що у нього навіть не має якогось рамкового уявлення про все це», – зазначила Яхно.

Вона підкреслила: дуже багато спеціалістів наголошують, що в Зеленського – «наївне» уявлення того, як працює державний механізм.

«Навіть взяти його ролик із закликами визначити прем’єра та голову СБУ. Тобто, людина навіть не розуміє, що для цього має бути створена коаліція, яка і висуває прем’єра. Натомість він думає, що всіх призначатиме указами. Незрозуміло, хто замість нього керуватиме країною», – підкреслила експерт.

До того ж, на її думку, навіть штаб Зеленського не плекає надій щодо його розумових можливостей. Адже шоумен зараз не дає інтерв’ю.

«Навіть на суперлояльному каналі «1+1» його запустили з Печерська по скайпу. Там вночі у нього за спиною сиділи люди. Йому задали три питання, до яких він готувався, але і це в нього вийшло дуже слабо та непереконливо. Наприкінці з переляку він видав це «зуб даю». Думаю, насправді, Зеленський би й сам хотів вийти з цієї авантюри, та коли в людини такий рейтинг, він собі не належить. Він вже є заручником власного рейтингу»,– вважає Олена Яхно.

У свою чергу політтехнолог Тарас Загородній також прокоментував ефір «1+1» за участю Зеленського. Мовляв, незрозуміло, чому він не прийшов на канал, представником якого і є, а виступив по скайпу.

«Думаю, що вони чудово розуміють, що Зеленський в житті і Зеленський на сцені – дві різні людини. Вони усвідомлювали: якщо, наприклад, Юлія Володимірівна притисне його до стінки і почне задавати конкретні питання, у нього просто істерика буде», – переконаний Загородній.

Водночас, він звернув увагу на шестисекундну затримку у скайпі Зеленського.

«Я кожного дня даю декілька коментарів каналам по скайпу. Затримок точно немає. Зрозуміло, що у нього були або підказки, або час, для того, щоб подумати. Та це ж ваш лояльний канал, ви що, раніше не могли отримати?», – дивувався політтехнолог.

До того ж, на думку Загороднього, психологічно Зеленський не готовий до політики. Адже це постійний пресинг.

«Тебе обирають, ти ж не заховаєшся за скайпом, а просто попливеш. Я хочу побачити справжню зустріч в Чернігівській області з реальними виборцями, коли задаватимуть конкретні запитання. Якщо ти боїшся зустрічатись із журналістами, як взагалі збираєшся керувати? Думаю, вже зараз психологічно йому важко це переживати», – вважає Тарас Загородній.

Як повідомлялось раніше, публіцист Віталій Портников зазначав, що перемога Зеленського може відкрити дорогу до нового українського повстання.

Читайте також: Гримчак пояснив, що буде, якщо Порошенка не оберуть на другий термін

Loading...