Новини » Політика 8 березня, 2019, 12:38
Ємець: Нам тут чітко натякнули, що Україна чинить самогубство як держава
ZIK
ZIK

Сполучені Штати надають Україні дуже серйозну підтримку, без якої ми не можемо обійтись. Якщо залишитись без підтримки США та всього світу, один на один з агресором, то це вже питання нашого виживання. Відтак, сьогодні міжнародні партнери, зокрема посольство США, чітко натякнули, що окремими своїми діями Україна чинить самогубство як держава.

Таку думку в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Леонід Ємець.

Коментуючи заяву посла США Марі Йованович про необхідність звільнення Назара Холодницького, він пригадав жарт про сантехніка, який увійшовши до приміщення Компартії СРСР, сказав, що «тут всю систему змінювати потрібно».

«З того, що я почув у словах пані посла, у нас провалено судову реформу – до Верховного суду «за ручку притягнено» щонайменше третину корупціонерів, незважаючи на негативні висновки громадської ради доброчесності», – переконаний парламентар.

Крім того він зазначив, що почув у словах Марі Йованович, що скасування статті про незаконне збагачення відкинуло Україну на багато років назад.

«Тут питання навіть не в часі, а в можливостях того, щоб у нас була не просто боротьба, а перемога над корупцією. Сполучені Штати надають Україні дуже серйозну підтримку, без якої ми не можемо обійтись. Якщо залишитись без підтримки США та всього світу, один на один з агресором, то це вже питання нашого виживання», – запевняє Леонід Ємець.

З його слів, ми можемо бути надзвичайно патріотичними, але якщо говорити відверто, то без підтримки міжнародних партнерів Україна не витримає боротьби з Росією.

«Тому нам тут чітко натякнули, що Україна чинить самогубство як держава. Ба більше, нам вказали на ще одні речі. Як констатації факту масово ще цього немає, але коли про це говорить посол, отже у неї є інформація, можливо, від американських спецслужб. Мова йде про те, що в Україні готуються фальсифікації», – зазначає народний депутат.

Він наголосив, що оскільки посол США попередила Україну про проведення чесних виборів, отже є інформація, що готуються фальсифікації, які хтось хоче використати.

«Є цілий комплекс питань, які дуже жорстко були озвучені перед українською державою із закликом: «Схаменіться! Ви чините для себе самогубство». В очах партнерів ми дуже погано виглядаємо. Ми отримали безвіз, європейську інтеграцію, черговий транш МВФ. Натомість обіцяли здійснити певні кроки. Ми їх, начебто, зробили, але як тільки це все отримали, відійшли назад. Як сприймати таких партнерів? Лише як «шулерів», – заявив політик.

Як повідомлялося, посол США в Україні Марі Йованович виступила з вимого звільнити керівника САП Назара Холодницького. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 10:46 :49