Новини » Політика 8 березня, 2019, 21:05
Вибори президента: Соболєв пояснив, чому велика конкуренція – це добра ознака
ZIK
ZIK

На цих президентських виборах ніхто не може сказати, хто потрапить до другого туру. Така велика боротьба і конкуренція – це добра ознака, адже українці самі вирішать, кому делегувати владу.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

Глядачка поцікавилася думкою пана Соболєва, чи може варто повернути графу «проти всіх» у бюлетень, адже кандидатів на посаду президента багато, а голосувати нема за кого. У відповідь він сказав, що треба розуміти, що коли люди ставлять відмітки біля «проти всіх» вони голосують за всіх, тому що голоси тих, хто не буре участь у виборах, чи позначку біля відмітки «проти всіх» насправді пропорційно діляться між усіма учасниками виборів.

«Тобто коли ви будете голосувати проти всіх чи не підете на вибори, по факту ваш голос зарахується всім по трохи. Якраз на цих виборах ніхто не може сказати, хто до другого туру потрапить. Це неможливо пояснити в Росії, Білорусі, Казахстані, але дуже легко пояснюється в США, Великобританії, країнах ЄС. Українці самі вирішать кому делегувати владу. Така велика боротьба і конкуренція це добра ознака», – зазначив політик.

За його словами, він, як і всі, хоче бачити в політиці якомога більше принципових і порядних людей, які будуть працювати на країну і не будуть мріяти про незаконне збагачення. На його думку, для цього треба, щоб якомога більше таких принципових людей залишали улюблену роботу і займалися управлінням державою і боротьбою за це право.

«Це наш обов’язок мати якомога більше таких однодумців на наступних парламентських виборах, далі на місцевих і вже на наступних президентських. Тому я думаю, що зараз відповідально йти на вибори і визначати, кому делегувати владу, або на наступних виборах самому балотуватися, чи просувати якомога більше порядних людей у політику», – прокоментував Соболєв.

А згідно з останніми соціологічними опитуваннями, до другого туру президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Юлія Тимошенко втратила лідерство і посідає лише третє місце. Її рейтинг не зростає або навіть сповзає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 03:52 :40