Новини » Львів 8 березня, 2019, 15:25
У Львові молодик одягнувся у костюм пеніса і закликав всіх «вставати за права жінок»
Фото: 032.ua
Фото: 032.ua

Сьогодні, 8 березня, у Львові на площі Ринок зібралися феміністки та небайдужі мешканці й гості міста, аби обговорити сучасні проблеми в суспільстві щодо прав жінок.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua

Організатором події стала ГО «Центр «Жіночі перспективи», волонтерки якої в ході мітингу також збирали підписи громадян для створення у Львові притулку для жінок, що постраждали від домашнього насильства.

Фото: 032.ua
Фото: 032.ua

Так, перед учасниками заходу виступили непересічні львів'яни й іноземні гості – дослідниці, історикині, активістки та активісти, які наголошували на потребі врегулювання проблеми насильства в Україні, законодавчих змінах щодо гендерних квот і збільшенні кількості жінок при владі, різницю в заробітній платі між жінками та чоловіками, стереотип про те, що жінка має бути «берегинею домашнього вогнища» та пов'язані з цим питання.

Фото: 032.ua
Фото: 032.ua

Окрім цього, на мітинг завітав чоловік у нестандартному костюмі – переодягнувся великим чорним пенісом. Хлопця звати Денис, він розповів, що прийшов на подію зі своїми подругами-феміністками і підтримує всі ідеї, виголошені на мітингу, але у формі жарту вирішив привернути увагу до події.

За кілька метрів від проведення феміністичної події, зібрався невеликий антимітинг: дівчата прийшли з плакатами «Наше свято – День матері», «Проти гендерних квот».

Фото: 032.ua
Фото: 032.ua

Нагадаємо, у Харкові поліція захистила учасників жіночого маршу від націоналістів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 23:06 :30