live

Соціолог оцінив шанси Гриценка, після зняття кандидатур Садового і Добродомова

ZIK

Ймовірно, голоси виборців Садового і Добродомова підуть на користь Гриценка. Також, можливо, за цього кандидата проголосують ті, хто має опозиційну точку зору і ще не визначився.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявив заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

«Зняття Садового і Добродомова на користь Гриценка, звісно, посилить позиції останнього у боротьбі за вихід до другого туру. Адже голоси перших двох кандидатів перейдуть до Гриценка», – каже Любомир Мисів.

Також заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» звертає увагу на те, що Анатолій Гриценко будує свою риторику на опозиційній політиці.

«Очевидно, він змагатиметься в опозиційній ніші», – коментує Любомир Мисів.

Водночас, Мураєв навряд чи посилить позиції Вілкула, вважає заступник директора соціологічної групи «Рейтинг».

«Рейтинги обох цих кандидатів доволі низькі. Тим більше, на полі є Юрій Бойко, який має сильніші позиції, очевидно, за ним стоять потужніші медійні ресурси», – говорить Любомир Мисів.

Він зазначає: трійка лідерів президентських перегонів наразі залишається незмінною.

«Ми бачимо корупційний скандал, який сильно б’є по позиціях влади, очевидно, він позначиться на рейтингу Петра Порошенка. Звісно, на цьому фоні ріст Гриценка може відбудеться. Втім, це також залежить від людей, які переконуватимуть виборця проголосувати саме за цього кандидата», – додає Любомир Мисів.

До слова, нагадаємо, що згідно досліджень соціологічної групи «Рейтинг», на вибори президента планують піти 85% українців.

Loading...