Новини » Політика 8 березня, 2019, 0:10
Президент розповів, як в українській оборонці впровадять прозорість
Президент України Петро Порошенко. Фото: Укрінформ
Президент України Петро Порошенко. Фото: Укрінформ

Під час засідання Ради нацбезпеки і оборони було ухвалено рішення щодо розкриття прозорості державного оборонного замовлення та реформування концерну «Укроборонпром».

Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам, – повідомляє Укрінформ.

«Це абсолютно європейська практика, коли принцип державного оборонного замовлення є державною таємницею. Але моя пропозиція була – там, де йдеться про закупівлю товарів подвійного призначення.., ми зберігаємо можливість спеціальної процедури для армії, але ми не ховаємося. І суспільство, і партнери будуть мати можливість оцінити ефективність використання коштів платників податків», – зазначив Президент.

Він підкреслив, що такий крок є новацією, якої двадцять сім років до цього не було.

Глава держави також повідомив, що рішення про реформування концерну «Укроборонпром» готувалося кілька місяців та робилося в координації з партнерами країнами-членами НАТО. Він також підкреслив, що головна мета реформування концерну, крім укріплення обороноздатності держави, – довіра партнерів і українського суспільства.

«Тому, рішення, які були прийняті – проведення міжнародного аудиту, проведення ревізії усіх контрактів, які були укладені «Укроборонпромом» на предмет їх прозорості та не корупційності, на предмет їх ефективності в захисті інтересів держави», – наголосив Президент.

Глава держави також повідомив, що рішенням РНБО вже запланована реорганізація самої структури управління «Укроборонпромом» «для того, щоб покращити менеджмент, збільшити прозорість і забезпечити нульову толерантність до корупції».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 21:28 :34