live

Оля Полякова готова поїхати на «Євробачення»

Ольга Полякова

Популярна українська співачка Оля Полякова, яка представила новий кліп «Крига скресла», готова поїхати на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення», який через скандальний Національного відбору і відмови учасників їхати в Ізраїль, в цьому році залишився без представника нашої країни.

Про свої плани Оля назвала умову, за якої готова підкорити конкурс, – повідомляє newformat.

Суперблондинка зізналася, що не особливо довіряє експертним журі і тому, як проводиться відбір. Тому Оля готова представити Україну на «Євробаченні» тільки, якщо її попросять про це.

«Те, як у нас вибирають представника, особливо в цьому році, відштовхує. Брати участь в конкурсах не збираюся. Я дуже хочу представляти свою країну на «Євробаченні» і з задоволенням поїду, візьму на себе всі витрати, якщо мене попросять про це: «Ольга Юріївна, ви у нас королева, вмієте запалювати, просимо». Тоді поїду і запалю по повній», – розповіла Полякова.

Нагадаємо, в цьому році Україна відмовилася від участі в «Євробаченні», через те, що переможниця відбору співачка MARUV не знайшла спільну мову з керівництвом Національного громадської телекомпанії і відмовилася підписувати договір, пославшись на його кабальні умови і тиск. Слідом за Анною Корсун (справжнє ім’я співачки) від поїздки на конкурс відмовилися і решта учасників відбору.

Читайте також: Руслана вважає, що Україна не повинна відмовлятися від Євробачення-2019 і пропонує вихід

Loading...
Loading...
Loading...