Новини » Політика 8 березня, 2019, 19:58
Нардеп Луценко повідомив нові технології фальсифікацій виборів
ZIK
ZIK

Я думаю, що на виборах ми побачимо і якісь нові речі. Наприклад, є технологія оплати за допомогою криптовалюти. Думаю, зараз це буде застосовано.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Луценко.

Нардеп вважає, що результат цьогорічних президентських виборів може бути викривлений. За словами Луценка, сьогодні на думку українського виборця дуже впливає інформаційна сфера, яку контролюють певні політсили.

Також нардеп повідомив про нові технології, за допомогою яких вибори можуть бути сфальсифіковані.

«Я думаю, що ми побачимо і якісь нові речі. Наприклад, є технологія оплати за допомогою криптовалюти. Наскільки я знаю, ця технологія використовувалась на виборах дніпровського мера. Не виключено, що лише однією із сторін, а декількома.

А це, до речі, дуже важко вислідити. Все в цифрі, все онлайн. Сліди миттєво зникають. Тобто чим дальше ми йдемо, тим важче нам технічно боротися з цією стороною фальсифікації. Але я думаю, що зараз це буде застосовано»,– заявив Луценко.

Нардеп вважає, що на цьогорічних президентських виборах над технічною і соціальною стороною підкупу та викривлення результату волевиявлення українців, будуть працювати найкращі спеціалісти.

«На жаль!»,– підкреслив обранець.

Як відомо, цього року в Україні абсолютний рекорд щодо кількості кандидатів. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 особи. Якщо імена усіх кандидатів вписати у бюлетень, то розмір паперового полотна становитиме аж півтора метра!

А згідно з останніми соціологічними опитуваннями, до другого туру президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Юлія Тимошенко втратила лідерство і посідає лише третє місце. Її рейтинг не зростає або навіть сповзає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 08:54 :12