live
Новини » Політика

Гриценко: Різним «феофаніям» з бюджету виділено 900 млн, а на лікування військових – 112 млн

ZIK

Усі елітні лікувальні заклади для високопосадовців, так звані «феофанії», потрібно передати для лікування військових та ветеранів.

Про це заявив політик Анатолій Гриценко в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK

Політик вважає, що абсолютно несправедливим є розподіл державних коштів, коли на лікування високопосадовцям виділяють майже в 10 разів більше, ніж на порятунок та реабілітацію військових та ветеранів.

«Із цьогорічного бюджету на різні «феофанії» було виділено 900 мільйонів гривень, тоді як на лікування військових, які були поранені на фронті – 112 мільйонів», – підкреслив Гриценко.

Також він впевнений, що згідно Конституції, президент сьогодні бере на себе більше повноважень, ніж передбачено законом.

«Я вважаю, що це неправильні повноваження президента, коли він призначає трьох своїх представників у Наглядову раду. І сьогодні всі, хто вивчає конституційне право знають, що головний закон не передбачає ніякого «Укроборонпрому» та Наглядові ради», – зауважив Анатолій Гриценко.

Він пояснює, що таку практику почала попередня влада, зокрема екс-президент Янукович та колишній міністр оборони Саламатін.

«Янукович разом із Саламатіним собі взяли «корито» – понад сто підприємств військово-промислового комплексу, щоб звідти «викачувати» насамперед землі та будівлі. Натомість чинна влада це перехопила і залишила у своєму підпорядкуванні», – констатував Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що аудит державного концерну «Укроборонпром» буде проведено до кінця 2019 року.

Loading...