live
Новини » Політика

Гриценко про дебати між кандидатами: Я б дуже хотів, щоб був справжній бій

ZIK

Зараз немає битви. Але я хотів би, щоб була битва. Ну не так, щоб бити морду один одному, а так, як це робить Макрон, Меркель і Трамп.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив політик Анатолій Гриценко.

Він зазначив, що хоч зараз готовий вийти на дебати із будь-яким кандидатом у президенти.

«Люди хочуть прямого спілкування. Я впевнений, що це треба робити. Я готовий до цього. Чемно і ввічливо. Вийти з Тимошенко, Порошенком, Зеленський, Бойком. Мені все одно. Але треба чітко показати людям, як ми будемо вирішувати проблеми, які їх турбують. Треба показати і свою команду»,– підкреслив Гриценко.

Політик розповів, що особисто він уже визначився, які люди будуть у його команді.

«Заліщук – мій міністр закордонних справ. Міністр оборони – Іван Апаршин, голова Нацбанку – Олександр Савченко. Голова Генштабу – військова людина. Це не політик, а старший військовий начальник. Є у мене дві кандидатури на цю посаду. Але я не можу назвати жодної, бо цих офіцерів звільнять одразу.

Вони зможуть зробити справу, яка зводиться до того, щоби був у безпеці солдат і країна. Тобто у цих людей є досвід, продемонстрована рішучість і спроможність не котли створювати, а локальні перемоги отримувати. Людина буде призначена з такої категорії, де є стратегічне бачення»,– повідомив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко повідомив, кого пропонуватиме на пост Генерального прокурора в разі перемоги на виборах.

Loading...