Новини » Політика 8 березня, 2019, 20:30
Гнап не вірить у зміни в країні, навіть якщо виграє Зеленський
ZIK
ZIK

Можливо, якщо виграє Зеленський, усім буде трохи веселіше, але загалом ситуація в країні не зміниться.

Про це зауважив політик Дмитро Гнап у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Політик зізнався, що найбільше у ставках букмекерів щодо перемоги на президентських виборах його засмучує те, що перші три фаворити є представниками старого олігархічно-феодального режиму.

«Хто б з цих кандидатів не виграв, в країні протягом наступних п’яти років нічого не зміниться. Можливо, якщо виграє Зеленський, усім то буде трохи веселіше, але загалом ситуація буде такою ж», – іронізує Дмитро Гнап.

Саме тому, підкреслив він, демократи об’єднуються, щоб підтримати єдиного кандидата. Цим він також пояснив зняття своєї кандидатури із участі у президентських виборах.

«Я зняв кандидатуру не на користь Гриценка, а на користь єдиного кандидата від демократичних сил. Адже коли я давав публічну обіцянку, то йшлося про трьох людей – Святослава Вакарчука, Андрія Садового і Анатолій Гриценка. А оскільки Вакарчук із цих перемовин вибув, то Садовий із Гриценком між собою домовилися, що єдиним кандидатом буде Гриценко.

Дійсно, по факту, зняв кандидатуру на корить Гриценка, але ідея була в тому, щоб підтримати єдність демократичного табору. Адже як би ми не ставилися до Гриценка, Садового та Вакарчука, але вони точно не є ставлениками цієї бандитської системи», – впевнений Дмитро Гнап.

Як повідомляли, раніше Дмитро Гнап пояснив, чому не вдасться повернути гроші, які він збирав для застави до ЦВК.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 03:20 :56