Новини » Події 8 березня, 2019, 7:10
Електрика для окупантів і кримінал у вугільній галузі: Волинець заявив про погрози «зачистки»
ZIK
ZIK

Українські шахти розвалені до такої межі, що підняти їх буде дуже складно.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

За словами пана Волинця, вугільна сфера перебуває у такому розвалі, який важко собі уявити. Зокрема лише 4 державні шахти з 34 умовно являються прибутковими, але і вони мають величезні кредитні заборгованості на сотні мільйонів гривень.

«Вони просто не отримують кошти із державного бюджету. Вони розвалені до такої межі, що підняти їх буде дуже складно. Такої безвідповідальності і такого криміналу у вугільній галузі ніколи не було», – зауважив Волинець.

Також він розповів, що коли було проведене спецрозслідування ЗМІ, де активісти незалежних профспілок дали інтерв'ю, то зразу почався тиск на них. А СБУ замість того, щоб реально реагувати, почали через інші джерела його попереджати про «зачистку».

«Я навіть спеціально цікавився, що означає «зачистити», і мені пояснили, що в кримінальному світі це означає фізично знищити. Сигнали про це йшли від Андрія Венгрина. В СБУ просто «боялися», щоб під час виборів зі мною щось не сталося, як з Катериною Гандзюк. Вони стали «попереджати» мене, щоб я був обережним і не говорив багато», – розповів голова Конфедерації вільних профспілок.

Окрім цього, народний депутат України Віталій Купрій розповів про те, що був на Донеччині і бачив, що через електромережі струм йде на окуповані території. При цьому йому відомо, що Україна за це нічого не отримує.

«На яких правовідносинах це відбувається, і як компенсують з тієї сторони за те, що вони досі отримують електричну енергію? З'ясувалося, що і в Крим два роки постачали електроенергію й нічого не отримували. А це становить разом 20 мільярдів гривень втрат. Ми розплатилися за це все, це включили в тариф. Колапс повний у всій енергетичній сфері!» – прокоментував нардеп.

Нагадаємо, що Волинець подав у поліцію заяву на Насалика через співпрацю з сином Януковича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 06:04 :33