Новини » Політика 8 березня, 2019, 19:41
Доній оцінив шанси на зміну президентських рейтингів після зняття кандидатів
ZIK
ZIK

Зняття кандидатів сильно не вплине на президентські рейтинги, тому що знялися нерейтингові кандидати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

На запитання ведучої про те, чи вплине на президентські рейтинги зняття кандидатів, пан Доній сказав, що сильно не вплине, тому що знялися не найбільш рейтингові кандидати.

«Нагадаю з п'яти осіб, які знялися Андрій Садовий мав рейтинг приблизно 2,2%, Євгеній Мураєв близько 2%, а решта Дмитро Добродомов, Дмитро Гнап і Сергій Кривонос мали близький до нуля. Справа в тому, що не йде мова про великих політиканів», – зазначив Доній.

Також за його словами, згідно з новими опитуваннями, не залежно від того, що кожен із цих кандидатів намагається залучити свого виборця голосувати за фаворита, на користь якого вони зійшли з перегонів, не всі їхні виборці схильні віддавати голоси тому кандидату, з яким співпрацює ті, хто знялися. Тому після зняття кандидатів великих змін у рейтингах він не очікує.

«Наприклад, у Садового за результатами опитування лише 18% від його виборців віддадуть голоси на користь Гриценка і не набагато менше на користь Порошенка і Зеленського. Тобто це означає, що зняття кандидата на користь когось приносить голоси не суттєво. У Мураєва ще сміховинніша ситуація. Він оголосив, що знімає свою кандидатуру на користь Вілкула, але більшість його виборців готові голосувати за Бойка, а значна частина ще за Зеленського. У них інший асоціативний ряд, вони за нього голосували не тому, що він умовно кажучи проросійський, а тому що він молодий і новий», – прокоментував політик.

Нагадаємо, кандидат у президенти Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка. Також це зробили Дмитро Добродомов та Дмитро Гнап.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 17:59 :16