Новини » Суспільство 8 березня, 2019, 12:12
«Авіатор 2019»: конкурсанти опинилися за крок від фіналу і поїздки до Парижа
Фонд Бориса Колеснікова
Фонд Бориса Колеснікова

5 березня в технічних і авіаційних вузах країни пройшов третій відбірковий етап масштабного освітнього конкурсу для студентів «Авіатор 2019». Його вже восьмий раз проводить Фонд Бориса Колеснікова для молоді, яка захоплюється авіацією, планує реалізувати себе в професії та розвивати вітчизняну галузь. Студенти змагаються за поїздку на відомий паризький авіасалон Ле Бурже.

У третій тур вийшли 700 конкурсантів. В рамках етапу вони пройшли перевірку знань з теорії та історії авіації, відповіли на тести і відкриті питання експертної ради проекту.

Президент Фонду Борис Колесніков привітав учасників «Авіатора 2019» і підкреслив, що знання основ і етапів розвитку однієї з найскладніших галузей сучасної науки і техніки вкрай необхідне нинішнім студентам. «Ази авіації, історія створення та вдосконалення літальних апаратів, важливі дати, віхи біографій - знаючи минуле, молоді інженери, пілоти, конструктори управляють майбутнім. Сьогодні дуже багато скептиків говорять про те, що українська авіація не має майбутнього, але все залежить від влади. І я абсолютно впевнений в тому, що воно буде. Конкурсанти подолали один з найцікавіших відбіркових етапів, попереду найскладніший – фінал. Хочу побажати успіху їм всім, кожен з них гідний перемоги і поїздки до Франції», – зазначив Борис Колесніков.

Фонд Бориса Колеснікова
Фонд Бориса Колеснікова

За підсумками третього туру будуть обрані 250 фіналістів. Вони в квітні презентують свої бізнес-ідеї, стартапи та розробки членам журі «Авіатора 2019», куди увійшли кращі представники авіаційної сфери.

Фонд Бориса Колеснікова
Фонд Бориса Колеснікова
Фонд Бориса Колеснікова
Фонд Бориса Колеснікова

Сто авторів найперспективніших і актуальних проектів будуть нагороджені поїздкою на престижний 53-й міжнародний авіасалон Ле Бурже до Парижа. Там їх чекає знайомство з новинками і досягненнями світової авіакосмічної галузі, зустрічі з професіоналами, воркшопи та майстер-класи. Також студенти побувають у відомому парку розваг Діснейленд.

Фонд Бориса Колеснікова
Фонд Бориса Колеснікова

«Моя мрія – потрапити на Ле Бурже і своїми очима побачити видовищне авіашоу, величезні пасажирські лайнери, літаючі роботи, крихітні безпілотники, стильні джети, надпотужну військову техніку, а ще розробки провідних світових корпорацій, за якими прості студенти з України можуть спостерігати тільки на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Заради своєї мрії долаю в «Авіаторі» етап за етапом, повторюю пройдений в університеті матеріал, навіть займаюся з репетитором. Екватор конкурсу позаду, залишився буквально один крок до перемоги. Вірю в себе», – розповів Сергій Іванов, конкурсант з Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Фонд Бориса Колеснікова
Фонд Бориса Колеснікова

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова десять років реалізує освітні конкурси для творчої та цілеспрямованої молоді. Переможці благодійних ініціатив відвідують профільні виставки по всьому світу, переймають передовий досвід і застосовують його в рідній Україні. У нинішньому сезоні «Авіатора» до нього приєднались 8 500 конкурсантів з 50 вузів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 12:31 :00