Новини » Політика

Юрій Луценко анонсував подання на нардепа від «Батьківщини»

ZIK

Якщо Валерій Дубіль не захоче прийти або ж не захоче надати зразки свого голосу, правоохоронці візьмуть їх із відкритих джерел і проведуть експертизу. Втім, це можливо тільки після зняття з нардепа недоторканності.

Про це під час свого брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він підкреслив, що правоохоронні органи запрошують народного депутата Валерія Дубіля на допити, а чи приходити на них, поки з нього не знята недоторканність – його особиста воля.

«Поки що слідчі планували провести бесіду з народним депутатом тільки за його доброї волі і попросити у нього зразки його голосу, які потрібні для експертизи. Тоді можна буде порівняти запис, коли особа з голосом, дуже схожим на голос нардепа Дубіля, інструктує свою мережу і гарантує їм оплату. Як ви розумієте, заборонену законом», – розповідає Генпрокурор.

З його слів, якщо Валерій Дубіль не захоче прийти або ж не захоче надати зразки свого голосу, правоохоронці візьмуть їх із відкритих джерел і таки проведуть експертизу.

«Та це все можливо тільки після того, як Верховна Рада дозволить нам зняти з пана Дубіля недоторканність. Вчора ми отримали новий епізод, в якому є підстави вважати депутата причетним до схеми шантажу та спроби фінансування зняття з перегонів одного з кандидатів у президенти», – заявив Юрій Луценко.

Він також зазначив, що після опрацювання усіх вилучених речових доказів та певних слідчих дій із фігурантами справи буде подання до Верховної Ради України.

«Коли це буде, зараз прогнозувати важко. Думаю, що це може припасти на наступний пленарний тиждень, але ви знаєте, що проблема з тим, що парламент слухатиме 2,5 тисячі поправок до мовного закону. Поки не завершить це, навряд чи зможе приступити до розгляду будь-якого іншого питання», – підкреслив очільник ГПУ.

Нагадаємо, ДБР викликало на допит народного депутата України Валерія Дубіля. Втім, парламентар так і не прийшов.  

Читайте також: «Скинь маму з поїзда»: Юрій Луценко «привітав» Юлію Тимошенко з 8 березня

Loading...