live

У війську знову є що розпродавати, – «Полтава» «потролив» Гриценка

ZIK
загрузка...
загрузка...

Попередні керівники українського війська до 2014 року підписували документи, де йшлося, що в армії є багато зайвого майна і його слід продати. Нині армія є зовсім іншою.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив блогер Андрій Карпов («Полтава»).

Блогер, відповідаючи на запитання глядачів щодо об’єднання претендентів на президентський пост та коментуючи заклик відмовитися балотуватися на користь екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка, зіронізував, натякаючи на скандал із продажем майна українського війська за заниженою вартістю.

«Я розумію, що для Гриценка з’явилося багато роботи. У нас армія якраз така є, з якою пан Гриценко знову зможе «попрацювати» і знову розпродавати. Є що», – сказав блогер «Полтава».

Андрій Карпов, відповідаючи на питання щодо розкрадань в оборонній сфері, нагадав, що Президент України Порошенко витрачав власні кошти, а йшлося про понад півмільярда гривень, на українську армію, та закликав не зважати на «вкиди», які роблять напередодні президентських виборів.

«Ви просто подивіться фотографії 2014 року, як виглядала наша армія, дякуючи попередникам, які розпродавали її – і Гриценко, й інші. Подивіться документи, де вони писали, що в нас багато зайвого й потрібно продати. І подивіться зараз, яка армія», – зауважив блогер.

Нагадаємо, 7 березня нардеп Дмитро Добродомов вирішив відмовитися балотуватися на посаду глави держави на користь Анатолія Гриценка. А народний депутат Євген Мураєв заявив про відмову балотуватися на посаду президента на користь заступника голови парламентської фракції «Опозиційний блок» Олександра Вілкула.

Як повідомляли, 6 березня Сергій Кривонос вирішив зняти свою кандидатуру з виборів Президента України.

Раніше, 1 березня, Андрій Садовий відмовився від участі у виборах президента на користь Анатолія Гриценка. Пізніше ЦВК скасувала реєстрацію Садового кандидатом у президенти.

Loading...
Loading...
Loading...