Новини » Події

У Дніпрі на хабарі $10 тис. затримали керівника громадських організацій

Фото: npu.gov.ua

У Дніпрі затримали керівника громадських організацій на хабарі у 10 тисяч доларів США. Неправомірну вигоду активіст вимагав від приватного підприємця за неперешкоджання його господарської діяльності.

Про це повідомляє департамент захисту економіки Нацполіції України.

Оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області та обласного управління внутрішньої безпеки Нацполіції задокументували протиправну діяльність керівника низки громадських організації. Останній, лобіюючи власні інтереси, організовував заходи по перешкоджанню діяльності комерційних структур. Зокрема, через пікетування, блокування роботи підприємств та розповсюдження неправдивої інформації про їх керівників та діяльність структур.

Фото: npu.gov.ua
Фото: npu.gov.ua

У межах кримінального провадження було встановлено, що дана особа організувала блокування роботи приватного підприємства. Крім того, у соціальних мережах на сторінках громадських організації розміщувалася неправдива інформація про діяльність комерційної структури.

За припинення пікетів, блокування роботи та не розповсюдження фейкових матеріалів вимагав 10 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Вчора, 6 березня, оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції та обласного управління внутрішньої безпеки Нацполіції за процесуального керівництва військової прокуратури Миколаївського гарнізону затримали керівника громадських організації.

Фото: npu.gov.ua
Фото: npu.gov.ua

Правоохоронці вилучили 10 тисяч доларів США, одержаних ним у якості неправомірної вигоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368-4 Кримінального кодексу України, здійснює ГУНП в Миколаївській області.

Loading...