live

Тимошенко Ю.В. сильно псує «картину» Тимошенко Ю.В., – політтехнолог про скандал із підкупом

ZIK
загрузка...
загрузка...

Юрій Тимошенко під час виборів може «відібрати» у Юлії Тимошенко 2-3 відсотки, які для неї є принципово важливими, і сильно зіпсувати «картину».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Дмитро Васильєв.

Експерт, коментуючи скандал зі спробою підкупу нардепа Юрія Тимошенка, щоб той зняв свою кандидатуру з виборів, зауважив, що саме Юлії Тимошенко вигідно, щоб її однофамілець і фактично двійник у бюлетені – «Тимошенко Ю. В.» не був у списках.

«Це політтехнологічна історія, яка в Україні – не нова. Є так звані двійники, які з’являються у списках кандидатів на ту чи іншу посаду – або президентів, або народних депутатів, або представників місцевих органів влади. І якщо вони з’являються, то вони можуть сильно зіпсувати картину», – зауважив Дмитро Васильєв.

Експерт зауважив, що були спроби домовитися з Юрієм Тимошенком, оскільки він може «відібрати» у Юлії Тимошенко 2-3 відсотки.

«А для Юлії Тимошенко ці відсотки надзвичайно важливі, вони принципово важливі, тому і відбуваються такі дії, які ставлять під питання, а що відбувається зараз у штабі Юлії Володимирівни Тимошенко? Хто замовив те, щоб були якісь домовленості з Юрієм Тимошенком?» – зауважив Дмитро Васильєв.

Нагадаємо, 6 березня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що затримали зловмисників, які пропонували нардепу Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

7 березня Луценко поінформував, що затримані двоє громадян – це голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук та Олександр Іщенко.

Імовірним замовником злочину називають нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля. Генпрокурор Юрій Луценко анонсував подання на нардепа.

Loading...
Loading...
Loading...