Новини » Львів 407

Стоматологи окупували Львівську міську раду, кажуть, що півтора роки без зарплати

Пікет стоматологів. Фото: Микола Тис/ZIK

Сьогодні, 7 березня, на сесії Львівської міської ради працівники Комунальної третьої і п’ятої стоматологічних поліклінік у черговий раз нагадали про свої проблеми.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Львівські медсестри, санітарки та лікарі Комунальної третьої і п’ятої стоматологічних поліклінік провели сьогоднішню ніч у Львівській міській раді. Таке рішення медики прийняли після того, як на засіданні колегії Львівської міської ради не було внесено в порядок денний сесійного засідання питання про виплату заборгованої зарплати лікарям. Відповідно, сьогодні вони першими зустріли депутатів на сесії. Однак, через відсутність міського голови Львова Андрія Садового та «неналежні умови праці» (цитата секретаря мерії Анатолія Забарила) сесія так і не відбулося. Тому важливі для стоматологів питання так і не були розглянуті чи навіть почуті.

Працівниця Комунальної третьої стоматологічна поліклініки Уляна Корман, яка із групою інших стоматологів з плакатами стояла при вході у міську раду, розповіла, що вони вимагають виплат по зарплаті.

«Нас зібрало те, що влада ігнорує стоматологів. Нас не фінансують. Лікарі, медсестри та санітарки без засобів для існування. Ми вже рік і сім місяців працюємо без зарплати. Виконуємо сумлінно свої обов’язки, але влада ігнорує. В першу чергу ми вимагаємо виконати рішення судів, що нас не мають право перетворювати у комунальне підприємство. Також ми маємо близько 200 рішень суду, які зобов’язують міську владу виплатити нам зарплату. Хтось має до того дослухатися, до закону України. Бо для чого рішення суду, якщо воно не виконуються? В судових інстанціях нам сказали, що достатньо лише, щоб Садовий погодився. Група наших лікарів сьогодні ночувала у ЛМР. Таким чином вони привертають увагу, бо нас ігнорують. На сесії наше питання не розглядається. Чиновники нам обіцяли, що назначать якусь компетентну людину, яка допоможе і створить «дорожню карту» по виплаті зарплат. Але цього так і не було зроблено», – сказала Уляна Корман.

Нагадаємо, сесію Львівської міськради перенесли без пояснень. За словами депутата ЛМР Ігор Зінкевич сесію перенесли через відсутність міського голови Андрія Садового. Вчора стоматологи захопили сесійну залу Львівської міської ради.

Loading...
Loading...
Loading...