live

Смешко про програму Гриценка: Одні гасла, але жодної конкретики, що треба робити

ZIK

У ЄС, де виступав Гриценко, ведучий ВВС сказав йому, що він фактично виступає з диктаторськими поглядами.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив екс-глава СБУ, колишній радник Президента, політик Ігор Смешко.

Політик розповів, що перш ніж піти на вибори президента, він близько трьох років розробляв свою ідеологію, стратегію і план побудови демократії у нашій країні. Смешко підкреслив, що він вперше іде в політику як кадровий військовий.

«Я зустрічався з різними представниками так званих демократичних сил. Наша пропозиція була. Ми готові були підставити плече. До нас на політраду приходив Гриценко, Тарута, Богомолець і багато інших політиків. Ми багато розмовляли. Але немає у цих людей жодної власної ідеології, немає стратегії побудови демократії», – заявив Ігор Смешко.

Ба більше, зауважив політик, Анатолій Гриценко виступає з диктаторськими поглядами, а не з демократичними.

«Ви знаєте, що в ЄС, де він виступав, ведучий ВВС сказав, що те, що він прочитав, – це диктатура. Він сказав, що Гриценко фактично виступає з диктаторськими поглядами. На що була ремарка Гриценка, що Рузвельт також будував державу диктаторськими методами. Це навіть викликало сміх у залі. Тому я ще раз повторюю, що ми готові об’єднуватися навколо стратегій і плану побудови демократії», – підкреслив Смешко.

Він додав, що в програмі Гриценка – одні лиш гасла, жодної конкретики.

«Моя програма оприлюднена. Порівняйте мою програму і програму Гриценка. Там є гасла, але там немає жодної програми, що треба робити. Тому поки в нас в Україні не буде хоча б однієї, заснованої не на вождізмі, а на демократії партії, ми будемо ходити по колу», – підсумував Ігор Смешко.

Нагадаємо, Ігор Смешко різко відреагував на справу проти Володимира Замани.

Loading...