Новини » Спорт

Сестри Кіченок вийшли у друге коло турніру в Індіан-Веллсі у парному розряді

Українські тенісистки Надія і Людмила Кіченок успішно стартували на турнірі WTA категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) / btu.org.ua

Українські тенісистки Надія і Людмила Кіченок успішно стартували на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовий фондом $9,035 млн.

У першому колі парного розряду спортсменки з Дніпра у двох сетах за 1 годину та 8 хвилин обіграли американський дует Дезер Кравчик / Сабріна Сантамарія – 6:4, 6:1.

Як повідомляє btu.org.ua, поєдинок тривав близько 70 хвилин. За матч наші тенісистки виконали п’ять брейків і програли один гейм на своїй подачі.

Нагадаємо, що сестри Надія і Людмила Кіченок не виступали разом з листопада минулого року, коли виграли турнір WTA Elite Trophy в Чжухаї.

Додамо, що наступні суперниці сестер Кіченок визначаться в поєдинку інтернаціонального тандему Сюко Аояма (Японія) / Лідія Морозова (Білорусь) з представницями Тайваню Хао-Чін Чань і Латіша Чань, посіяними на турнірі під восьмим номером.

 Loading...