live
Новини » Суспільство

Розенко: Святкування 8 березня – питання еволюційне

Питання щодо скасування або перенесення свят, зокрема і Міжнародного жіночого дня 8 березня, буде вирішене «еволюційним» шляхом.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, відповідаючи на запитання про своє ставлення до свята 8 Березня.

«Я думаю, що питання щодо скасування і перенесення свят – це точно не те, на чому ми маємо ламати списи і довго дискутувати. Ставлення людей до подібних дат саме по собі змінюється з розвитком країни. Це абсолютно еволюційний процес. Ми повинні дати можливість спокійно рухатися цьому процесу, і суспільство само визначиться, як бути далі», – сказав він.

Коментуючи ініціативу Українського інституту національної пам’яті про запровадження альтернативних дат для святкування, таких як День матері (друга неділя травня) або День сім’ї (середина вересня), Розенко зауважив, що це є предметом суспільної дискусії: «Рано чи пізно, я думаю, ми до цього дійдемо».

Водночас він наголосив на тому, що Україна зробила дуже серйозний крок у питанні декомунізації, але надалі, на його думку, потрібно більше зосереджуватися на соціальній політиці, реформуванні системи охорони здоров’я, освіти – «щоб і тут показувати результат».

Loading...