Новини » Політика 7 березня, 2019, 10:03
Порошенко та заступник Держсекретаря США обговорили подальші кроки протидії агресії РФ
Президент України Петро Порошенко та заступник Державного секретаря США з політичних питань Девід Хейл. Фото: president.gov.ua/Михайло Палінчак
Президент України Петро Порошенко та заступник Державного секретаря США з політичних питань Девід Хейл. Фото: president.gov.ua/Михайло Палінчак

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із заступником Державного секретаря США з політичних питань Девідом Хейлом.

Про це повідомляє сайт Глави держави.

Глава держави відзначив суттєве посилення українсько-американського стратегічного партнерства за останні чотири роки, у тому числі значне поглиблення співпраці у сфері безпеки і оборони, а також активне зростання обсягів торговельно-економічного співробітництва.

Петро Порошенко підкреслив важливу роль допомоги з боку США для успішної імплементації реформ та зміцнення обороноздатності України, яка продовжує рухатися курсом європейської та євроатлантичної інтеграції.

Було окремо обговорено подальші спільні кроки з метою протидії агресивним діям Росії у Чорному та Азовському морях, а також заходи у відповідь на російський збройний напад на українські кораблі.

Відзначено необхідність подальшого посилення тиску на Росію, у тому числі шляхом санкцій, у відповідь на агресивну політику Кремля, що цілеспрямовано підриває міжнародну стабільність та безпеку.

Крім цього, Президент України та заступник Державного секретаря обговорили питання проведення виборів в Україні. Було підкреслено необхідність недопущення зовнішнього втручання у демократичний виборчий процес та збереження внутрішньої стабільності в країні.

Заступник Державного секретаря передав вітання від Державного секретаря США Майка Помпео, відзначив «значний прогрес, якого досягла Україна за останні роки в умовах російської агресії» та запевнив Президента України в незмінній підтримці України з боку Сполучених Штатів Америки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 09:17 :47