Новини » Політика 7 березня, 2019, 22:17
Підкуп Юрія Тимошенка: політик спрогнозував долю справи
ZIK
ZIK

Видається дивним те, як можна пропонувати гроші людині, яка працює на інший штаб. Мені здається, що справа з підкупом Тимошенка розвалиться.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Опанасенко.

На запитання ведучої про те, як сприймати виборцям ситуацію з підкупом Юрія Тимошенко, пан Опанасенко сказав, що ніяк. На його думку, це інформаційний привід для того, щоб відволікти увагу виборця.

«Ми бачимо, що ця новина виникла на тлі величезного скандалу з розслідуванням Бігуса. І зараз, звісно, ЗМІ будуть роздмухувати всю цю історію», – зазначив політик.

За його словами, зараз треба подивитися на всю цю ситуацію з точки зору базової логіки. Зокрема якщо оцінити фінансово-майновий стан пана Юрія, то виникає питання, де він взяв 2,5 мільйона гривень на заставу.

«Я оцінюю лише з точки зору фінансово-майнового стану. Хоча я працював в бізнесі на високих посадах, у мене немає 80-ти тисяч доларів для того, щоб зробити заставу. Виявляється, йому хтось дав», – припустив Опанасенко.

На його думку, якщо ще врахувати, що Юрія Тимошенка виключили з «Народного фронту», то з точки зору технологій, якщо судити зі штабу Юлії Володимирівни, зрозуміло, що це є технічний кандидат. Пану Опанасенку видається дивним те, як можна пропонувати гроші людині, яка працює на інший штаб.

«Це певною мірою суїцид. Мені видається, що ця справа розвалиться, і до якогось фінального вироку вона не дійде. З точки зору логіки це повністю абсурдна історія для того, щоб відволікти увагу українців», – констатував нардеп.

Нагадаємо, 6 березня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що затримали зловмисників, які пропонували нардепу Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

7 березня Луценко поінформував, що затримані двоє громадян – це голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук та Олександр Іщенко.

Імовірним замовником злочину називають нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля. Генпрокурор Юрій Луценко анонсував подання на нардепа.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 01:44 :25