Новини » Спорт

Катерина Козлова вийшла у друге коло тенісного турніру WTA в Індіан-Веллсі

Українська тенісистка Катерина Козлова вперше у свої кар’єрі вийшла у друге коло турніру WTA категорії Premier Mandatory / btu.org.ua

Українська тенісистка Катерина Козлова вперше у свої кар’єрі вийшла у друге коло турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory.

Українка Катерина Козлова подолала стартовий бар’єр на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом $9,035 млн.

Як повідомляє btu.org.ua, у поєдинку за вихід у другий раунд змагань Козлова (№ 114 рейтингу WTA) з рахунком 7:5, 6:2 завдала поразки чешці Катержині Синяковій (№ 42).

Упродовж двох сетів тенісистки загалом провели на корті 1 годину та 31 хвилину. Рахунок очних зустрічей став 2:1 на користь українки.

Зазначимо, що Катерина Козлова вперше у свої кар’єрі вийшла у друге коло турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory. Раніше вона сім разів стартувала на змаганнях цієї (грала тільки в Індіан-Веллсі та Майамі), двічі зіграла в основній сітці, але обидва матчі програла.

Наступною суперницею українки Катерини стане 34-та «ракетка» світу Олександра Соснович з Білорусі. У минулому суперниці чотири рази зустрічалися на корті. Перші два матчі виграла Соснович, два наступні – Козлова.

 

 Loading...