Новини » Політика

Гримчак: Юлія Володимирівна відбирає голоси в Юрія Тимошенка

ZIK

Фігурант справи про підкуп кандидата у президенти, аби він знявся з виборів, також причетний до організації виборчої піраміди.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра ТОТ Юрій Гримчак.

За словами пана Гримчака, після представлення доказів у справі схиляння кандидата в президенти Юрія Тимошенка, щоб він зняв з виборів свою кандидатуру, зараз ні в кого не може бути сумніву, що таке могло відбутися.

«Сьогодні виступив Генеральний прокурор, показав СМС-ки, які були отримані за рішенням суду. Тобто вони є доказовою базою в суді. На сьогодні у цій справі є погрози і пропозиція передачі грошей. Зараз люди затримані, гроші є, всі записи є. Чи в когось є сумніви, що таке могло відбутися? Думаю, навряд чи», – зазначив пан Гримчак.

За його словами, фігурант цієї справи народний депутат Валерій Дубіль також проходить у справі про організацію піраміди підкупу виборців.

«Важливо підкреслити одну цікаву річ. У цій справі не фігурує Юлія Тимошенко – це хотів зробити депутат її фракції. Юлія Володимирівна фігурує в трохи іншій кримінальній справі про піраміди підкупу виборців. Там той самий народний депутат, який проходить і в цій справі – Валерій Дубіль. Там піраміда була побудова для того, аби забезпечити перемогу у виборах Юлії Тимошенко, а тут вона начебто не проходить. Хоча не треба бути великим політологом, аби зрозуміти, що Юрій Тимошенко відбирає голоси у Тимошенко Юлії або навпаки», – констатував пан Гримчак.

Нагадаємо, 6 березня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що затримали зловмисників, які пропонували нардепу Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

7 березня Луценко поінформував, що затримані двоє громадян – це голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук та Олександр Іщенко.

Імовірним замовником злочину називають нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля. Генпрокурор Юрій Луценко анонсував подання на нардепа.

Loading...