Новини » Суспільство 7 березня, 2019, 12:55
Дитяче «Євробачення-2019» прийматиме польське місто Ґлівіце

17-ий дитячий конкурс «Євробачення» – після перемоги польської співачки Роксани Венгель на юніорському конкурсі 2018 року у Мінську – пройде у неділю, 24 листопада, в Arena Gliwice – одному з найбільших сучасних розважальних центрів Польщі.

Про це посилаючись на повідомлення офіційного сайту ЄМС передає «Суспільне».

Місто та арена були вибрані суспільним мовником Польщі після перегляду кількох можливих локацій.

Очільник польського суспільного мовника Яцек Курський розповів «Польському радіо» про особливості арени.

«Для нас, у випадку Сілезії та міста Ґлівіце, вирішальними критеріями були масштаби регіону, факт, що це важливий у Польщі макрорегіон із чотирма мільйонами мешканців. Дуже важливе значення має якість залу, його доступність, модерність. Арена-Ґлівіце – це найсучасніший об’єкт у Польщі, де відбуваються великі заходи, у тому числі також спортивні», – сказав Яцек Курський.

Історичний регіон Сілезія складається з двох частин: Нижньої Сілезії і Верхньої Сілезії, розташованих уздовж річки Одер. Цей регіон багатий природними ресурсами і відомий своєю дивовижною культурою, спадщиною і різноманітністю.

Польща вперше взяла участь у дитячому «Євробаченні» в 2003 році, в цілому її представник виступав на конкурсі п’ять разів. Польща повернулася на дитяче «Євробачення» у 2016 році після 11-річної перерви.

Нагадаємо, 25 листопада представниця від Польщі14-річна Роксана Венгель із піснею Anyone I Want to Be перемогла на дитячому «Євробаченні-2018» у Мінську (Білорусь). Це перша перемога польського представника у дитячому «Євробаченні». Конкурсантка від України Даріна Красновецька отримала 4 місце (182 бали). Вона виконувала українсько-англомовну пісню Say love («Кажу любов»).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 01:09 :50