Новини » Політика 7 березня, 2019, 20:28
«Братушкі», а за 10 хвилин «Хахлов нада убівать!»: «Полтава» про спілкування з росіянами
ZIK
ZIK

Нині російське суспільство не вважає українців окремою нацією і не буде зважати на український народ до того часу, допоки в Україні не буде сильної армії і наша держава якомога далі не відійде від країни-агресора у напрямі до ЄС, США та НАТО.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив блогер Андрій Карпов («Полтава»).

Блогер, відповідаючи на запитання глядачів щодо особливостей спілкування із росіянами під час його «Вата-шоу», заначив, що кожен із епізодів шокував його на певний час.

«Особливо шокувало, що коли ти починаєш з росіянами спілкуватися, то перші п’ять хвилин вони такі «братушкі – братушками», такі рідні, а через десять хвилин вони починають кричати, що «вас, хахлов, нада била убівать раньше», – зазначив Андрій «Полтава».

Блогер заявив, що його щоразу найбільше шокує той факт, що росіяни не вважають українців окремою нацією. Він переконаний, що на українців не зважатимуть до того часу, допоки в Україні не буде сильного війська, а сама держава не віддалиться від агресора, рухаючись до Євросоюзу, США, Північноатлантичного альянсу.

Водночас Андрій «Полтава» визнав, що навряд чи змінив думку про Україну хоч когось зі своїх співрозмовників із Росії, і це він і не ставить собі за мету, адже більшість глядачів його шоу – українці.

Блогер додав, що його вислови та зневага до співрозмовників із РФ – це його зброя, оскільки аргументи їх зовсім не цікавлять.

«Тому я, «тролячи», провокуючи їх, показую їхні думки, що вони думають про українців», – додав він.

Нагадаємо, блогер Андрій Карпов («Полтава») заявляв про «корисних ідіотів» на виборах, які раніше обрали «зека», а тепер можуть обрати «Зе».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:12 :06