Новини » Спорт

Збірна України з футболу перший збір у 2019 році розпочне 18 березня

Національна збірна команда України з футболу 18 березня розпочне в Києві свій перший у 2019 році збір / ffu.ua

Національна збірна команда України з футболу 18 березня розпочне в Києві свій перший у 2019 році збір.

До обіду гравці зобов’язані прибути до місця розташування збірної, яким цього разу стане столичний готель «Хілтон». Після спільної трапези та відпочинку синьо-жовті будуть готові до перших медіа-заходів, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Прес-конференція та відкрите тренування на «Олімпійському»

У перший день збору головний тренер Андрій Шевченко зустрінеться з представниками мас-медіа в конференц-залі НСК «Олімпійський» (початок зустрічі – о 17.15). О 18.00 на цій же столичній арені розпочнеться відкрите тренування національної команди, на яке запрошуються всі бажаючі підтримати збірників та надихнути їх на непрості виїзні матчі старту відбору.

Виліт до Лісабону

На «Олімпійському» збірна планує тренуватися до 20 березня. Цього дня команда проведе ранкове заняття, після якого матиме обід безпосередньо на арені, звідки одразу ж виїде до аеропорту Бориспіль. О 16.30 синьо-жовті візьмуть курс на Лісабон. Переліт до столиці Португалії, як очікується, триватиме чотири з половиною години. У Лісабоні українці поселяться в готелі «Епік Сана».

Тренування та матч на «Ештадіу да Луж»

21 березня збірна розпочне передматчеве тренування на арені «Ештадіу да Луж» о 19.00 за місцевим часом (21.00 за Києвом). За півгодини до цього головний тренер та один із гравців національної команди зустрінуться зі ЗМІ в конференц-залі клубного стадіону «Бенфіки».

22 березня синьо-жовті зіграють стартовий матч відбірного раунду Євро-2020 із командою Португалії (початок – о 21.45 за київським часом). Після гри збірна повернеться до готелю, де на неї очікуватимуть вечеря та сон.

Лісабон – Люксембург – Київ

У першій половині дня 23 березня збірники проведуть тренування в Лісабоні, а після обіду, о 15-й за місцевим часом, вилетять до Люксембургу. Після двох із половиною годин у польоті українці прибудуть до найменшої країни Бенілюксу о 18.30 за європейським часом. Штаб-квартирою нашої команди стане готель «Меліа».

Передматчеві заходи 24 березня відбудуться за таким розкладом: 18.30 (19.30 за Києвом) – прес-конференція головного тренера, 19.00 – тренування на стадіоні «Жозі Бартель», перші 15 хвилин якого будуть відкритими для мас-медіа.

25 березня синьо-жовті проведуть відбірний матч із командою Люксембургу, який розпочнеться о 21.45 за київським часом.

Після гри національна команда повернеться до готелю «Меліа», оскільки аеропорт Люксембурга закритий для нічних перельотів. Відтак виліт на батьківщину заплановано на 11:00 наступного дня. Переліт до Києва має тривати не більш, як дві з половиною години.

 

Loading...