Новини » Суспільство 6 березня, 2019, 12:29
Якщо не сядуть замовники Гандзюк, кількість злочинів лише зростатиме, – активіст
ZIK
ZIK

Сьогодні у справі про вбивство Катерини Гандзюк ми бачимо, що зло залишається непокараним. Відтак, якщо не працює принцип невідворотності покарання за злочини, зло буде лише зростати. Злочинів ставатиме все більше, і це розв'язуватиме руки і тим, хто вже вчинив ці злочини, і тим, хто спостерігав за ними і, можливо, також хотів їх вчинити.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK висловив громадський активіст Сергій Стерненко.

Він підкреслив, що сьогодні на лаві підсудних у справі про вбивство Катерини Гандзюк опинилися шестеро людей, серед яких організатор, виконавці і, можливо, хтось з середньої ланки.

«Ще один оголошений у розшук. Його прізвище Левін, а прізвисько – Москал. За версією слідства, він є організатором убивства Катерини, але втік за кордон. Водночас він є помічником і консультантом голови обласної ради Херсонщини від партії «Батьківщина» Владислава Мангера», – підкреслює активіст.

Втім, багато джерел та батько Катерини Гандзюк говорять про те, що Катю вбили, оскільки вона перешкоджала корупційній схемі з розкрадання херсонських лісів.

«Замовниками є троє людей. За словами батька Катерини, це голова ОДА Андрій Гордєєв, його заступник Євген Рищук і Владислав Мангер, голова обласної ради. Замовники не опинились на лаві підсудних, і я хотів би вірити, що вони будуть там», – каже Сергій Стерненко.

Крім того він наголосив, що як громадянина його лякають безвідповідальність і непокараність. Мовляв, виконавці, посередники і організатори у цій справі – лише витратний матеріал.

«Людям, які замовляли цих виконавців, їх не шкода. Навіть, якщо вони загинуть чи сядуть на довічне. Вони можуть боятись лише того, що ці організатори і виконавці здадуть замовників. Але цього поки що не відбувається. Або ж відбувається, але ми цього не знаємо», – певен громадський діяч.

З його слів, сьогодні помітно, що зло залишається непокараним. Відтак, якщо не працює принцип невідворотності покарання за злочини, зло буде лише зростати.

«Злочинів ставатиме все більше, і це розв'язуватиме руки і тим, хто вже вчинив ці злочини, і тим, хто спостерігав за ними і, можливо, також хотів їх вчинити. Якщо не сядуть замовники, це означатиме, що в Україні можна вбивати людей на замовлення. Питання тільки в ціні – за скільки ти відкупишся. Я хочу помилятись і хочу, щоб винні були покарані», – підсумував Стерненко.

Нагадаємо, суд відмовив у задоволенні клопотання прокурорів про продовження запобіжного заходу голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, який підозрюється в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 06:41 :27