Новини » Суспільство 6 березня, 2019, 17:43
В уряді пропонують скасувати обов’язкове проектування радіоточок у кожній квартирі

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропонує скасувати вимогу обов’язкового проектування дротових з’єднань для підключення радіоприймача у кожній квартирі.

Натомість пропонується зобов’язати будівельників встановлювати такі радіоточки по одній на весь будинок, для того щоб консьєрж мав змогу отримувати термінові повідомлення у разі відсутності радіосигналу та передавати їх мешканцям будинку, пише Громадське.

«Живемо у 21 столітті, а така вимога досі є обов’язковою і прописана в чинних нормах щодо проектування житлових будинків. Звичайно, що зараз, у сучасному світі, це недоцільно та не актуально робити у кожній квартирі. І до того ж це зайві витрати на оплату комунальних послуг», – прокоментував можливість скасування вимоги щодо проектування радіоточок у кожній квартирі заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Зазначається, що наразі проект оновлених будівельних норм перебуває на етапі розробки. Він набуде чинності через 3 місяці після офіційної публікації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 08:33 :58