Новини » Світ 6 березня, 2019, 9:57
У найближчі п’ять років на ЄС очікує націоналістичний кошмар, – Ґі Верхофштадт
Гі Вергофстадт. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Гі Вергофстадт. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Якщо центристи не зможуть заручитися підтримкою громадськості, у найближчі п’ять років Європейський Союз ризикує зіткнутися з популістсько-націоналістичним «кошмаром».

Про це заявив член Європейського парламенту від партії «Відкриті фламандські ліберали та демократи» та лідер фракції «Альянс лібералів та демократів за Європу», Ґі Верхофстадт.

Травневі вибори до Європарламенту можуть стати великим потрясінням. Очікується, що правоцентристські та лівоцентристські партії втратять свою більшість вперше за 40 років, незважаючи на те, що партія «Вперед, республіко!» Еммануеля Макрона здобуде місця у Європейському парламенті, – інформує видання Guardian.

Верхофстад заявив, що проєвропейські центристи матимуть після голосування «останній шанс» відновити свої позиції до наступних виборів 2024 року.

В інтерв’ю Guardian колишній прем’єр-міністр Бельгії заявив: щоб заручитися більшою громадською підтримкою, ЄС потребує радикальних змін.

«Ніщо не вічне. Ніщо. Не всі політичні інституції є вічними. Їх реформування – це наш обов’язок… і якщо ми зазнаємо невдачі, то кошмар стане реальністю», – сказав він.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 11:05 :20