Новини » Спорт 6 березня, 2019, 12:03
Тренер «Тоттенхема» Почеттіно: «Боруссія» грала з великим ризиком
Головний тренер лондонського «Тоттенхема» Маурісіо Почеттіно / ua-football.com

Головний тренер лондонського «Тоттенхема» Маурісіо Почеттіно емоційно висловився про матч з дортмундською «Боруссією» (1:0) в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19.

«Фантастика. Справу зроблено, ми в чвертьфіналі. Я дуже радий за гравців і вболівальників. «Тоттенхем» добився дуже важливої ​​перемоги. У першому таймі ми зіткнулися з деякими проблемами, але в футболі треба вміти терпіти і тримати удар. Ми повністю заслужили місце в 1/4 фіналу.

Льоріс зіграв чудово. Ми допустили більше небезпечних моментів біля своїх воріт, ніж розраховували, але такий футбол. «Боруссії» не було чого втрачати, і вона грала з великим ризиком. В кінцевому підсумку багато тут аналізувати нічого. Треба насолодитися виходом до чвертьфіналу. Разом з Прем’єр-лігою це найпрестижніший турнір. Ми повинні пишатися собою.

У футболі головне вірити і демонструвати свою силу на полі. Клуб добився фантастичного досягнення, і тепер ми повинні грати вільно і сміливо. Наші позиції сильні, ми можемо мріяти», – цитує Маурісіо Почеттіно офіційний сайт УЄФА.

2019-04-22 03:49 :09