Новини » Спорт 6 березня, 2019, 12:49
Тренер «Борусії» Люсьєн Фавр: Я мало що можу пред’явити своїй команді
Головний тренер дортмундської «Борусії» Люсьєн Фавр / ua-football.com

Головний тренер дортмундської «Борусії» Люсьєн Фавр вважає, що його команда зазнала головної поразки у першому матчі протистояння в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19 проти лондонського «Тоттенхема».

«У нас було багато небезпечних моментів у першому таймі і декілька в другому. Після пропущеного м’яча ми продовжували грати сміливо. Нам просто не вдалося забити.

Ми програли 0:1, але головної поразки ми зазнали ще в першому матчі (0:3), що, на мій погляд, було зовсім необов’язково. Після такого просто бути не могло. Я мало що можу пред’явити команді. Вболівальники нас підтримували до кінця. Просто цього не вистачило», – цитує Люсьєна Фавра офіційний сайт УЄФА.

Свого тренера доповнив форвард «Боруссії» Марко Ройс, який розповів про матч-відповідь з «Тоттенхемом» і подальші плани на сезон.

«Необхідно було забити хоча б один м’яч до перерви. Ми створили безліч моментів. Льоріс зіграв вище всяких похвал, а ми в результаті не змогли забити такий потрібний перший м’яч. Справа зовсім не в тому, що ми зіграли слабо. Ми зіграли на рівні, але суперник своїм голом вбив надію. Наше розчарування очевидно.

Ми віддали всі сили, щоб домогтися чогось у першому таймі, який провели вельми потужно на тлі попередньої поразки від «Аугсбурга». Зараз у нас якась чорна смуга. Треба працювати над завершенням, щоб забивати частіше. У наступні кілька тижнів нам треба виправлятися, і починати треба вже в суботу», – цитує Марка Ройса офіційний сайт УЄФА.

2019-04-23 10:57 :35