Новини » Політика 6 березня, 2019, 17:37
Ті, хто хочуть зірвати концерт Жванецького в Одесі, думають не про Україну, – політексперт
Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

Жванецький декілька десятиліть тому став одним з найбільших всесвітніх символів Одеси. Тому той, хто пропонує зірвати його концерт, думає не про збереження України, не про Україну в світі, а про Путіна.

Про це політичний експерт Володимир Воля написав на своїй сторінці в Фейсбук, пiдтримавши позицiю мера Одеси Геннадiя Труханова.

Він зазначив, що деякі активісти запропонували блокувати концерт Жванецького в Одесі, бо російський президент Путін вручив йому орден.

Водночас експерт пояснив, що орден Жванецькому вручили на честь 85-ліття.

«І виходить так, що Путін відзначає Жванецького орденом, а в рідній для гумориста Одесі купка людей зриває його концерти. Це при тому, що Жванецький декілька десятиліть тому і назавжди став одним з найбільших всесвітніх символів Одеси. Уявляєте, який негативний для України резонанс буде не лише в пострадянських країнах, а й в багатьох західних?»,– підкреслив Володимир Воля.

Він вважає, що той, хто пропонує зірвати концерти Жванецького в Одесі, думає не стільки про збереження України, не стільки про Україну в світі, а скільки про Путіна.

«Немає нічого розумного в тому, щоб перетворювати на ворогів усіх, про кого керівництво Росії скаже щось добре. Треба думати про Україну, а не слухати Путіна»,– акцентував експерт.

Він також підтримав позицію мера Одеси Геннадія Труханова, який вважає, вважає, що в тому, що Жванецький виступатиме в Одесі, немає нічого поганого.

«Думаю, це дуже добре, що одеський мер Труханов запросив Жванецького до Одеси від імені усіх містян. До речі, Труханов у цій ситуації запобіг тому, щоб по репутації України було заподіяно ще одну шкоду. Він поводить себе як справжній лідер міста, який готовий постояти і за своє місто, і за його жителів»,– підсумував Володимир Воля.

Нагадаємо, мер Одеси Геннадій Труханов звернувся до сатирика і письменника Михайла Жванецького із публічною заявою, що на нього чекає вся Одеса.

«Михайло Михайлович, Одеса вас чекає, ми вас любимо. Чекаємо вас з новими жартами, новими розповідями. В Одесі ви завжди у наших серцях є і будете. Тому не хвилюйтеся, Одеса з вами!», – заявив Труханов.

Як відомо, у мережі продовжують обговорювати ситуацію, що склалася навколо Михайла Жванецького, якому нещодавно Путін вручив орден «За заслуги перед Вітчизною 3-го ступеня». Той факт, що Жванецький прийняв орден, викликав хвилю обурення серед радикально налаштованих активістів. Вони пригрозили зірвати концерт Жванецького в Одесі. На захист сатирика виступили відомі одесити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 18:03 :07