live

Архієпископа ПЦУ не пускають у сімферопольське СІЗО до політв’язня Дудки

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Керівництво Сімферопольського СІЗО не пускає архієпископа Сімферопольського і Кримського ПЦУ Климента до заарештованого Володимира Дудки, якого звинувачують у підготовці диверсій на території окупованого Криму.

Про це архієпископ повідомив виданню Крим.Реалії.

«У мене є дозвіл суду, щоб потрапити до Володимира Дудки. Однак мене, як священика, не пускають до Володі, тому я не можу його сповідувати і причастити. Це позиція начальника сімферопольського СІЗО. Він мене лютою ненавистю ненавидить. Одного разу він заявив, що я займаюся протизаконною діяльністю і розпорядився не пускати мене на поріг СІЗО», – розповів Климент.

За словами архієпископа, рішення про недопуск керівництво СІЗО нічим не мотивувало.

«Він просто вийшов із СІЗО, перед входом стояли слідчі, офіцери ФСБ, адвокати. І там він почав публічно кричати, що не пустить мене, тому що кожного разу, коли я потрапляю на територію СІЗО, в ув’язнених знаходять заборонені речі. Зараз над цією проблемою працюють адвокати, керівник СІЗО не може мене не пустити до ув’язненого, якщо в мене є відповідні дозволи», – додав він.

За словами сина Володимира Дудки Іллі Кавернікова, його батько під час побачення згадав той факт, що до нього намагався потрапити архієпископ Климент.

Публічних заяв керівництва СІЗО стосовно даного випадку наразі немає.

Нагадаємо, у Росії заявили про задовільний стан здоров’я українського політв’язня Володимира Дудки.

Loading...