Новини » Світ 6 березня, 2019, 1:39
Стоп Путіну: у Болгарії відбувся протест проти візиту Медведєва

У болгарській Софії активісти два дні поспіль протестували проти візиту 4 березня російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва. Перед будівлею Ради міністрів Болгарії, де відбувалась зустріч, люди розгорнули болгарські та українські прапори.

Під час візиту очільник російського уряду зустрівся з прем’єр-міністром Болгарії Бойком Борисовим, – повідомляє 24tv.

у Болгарії люди протестували проти візиту Медведєва
Люди принесли плакати проти російської агресії

У протесті взяли участь близько півсотні українців та болгар. Тримали плакати з написами «Стоп кремлівській агресії», «Стоп Путіну» та «Стоп війні». Мітингувальники також скандували відому фразу про Путіна.

В коментарі 24 каналу українська активістка Олена Коцева розповіла, що люди протестували, аби завадити перетворенню Болгарії у «троянську кобилу Євросоюзу». А також, аби продемонструвати, що Болгарія – не Росія.

болгарія
Люди принесли плакати проти російської агресії

«Ми стояли якраз на такому стратегічному трикутнику – між будинком президента і Радою міністрів. Для того, щоб нас не побачили за декілька хвилин до прибуття кортежу поліція пригнала 10 високих бусів, які вистроїлись вздовж тротуару. І нас практично видно не було, але було чутно», – пояснила активістка спілки українських організацій у Болгарії «Мати Україна» Олена Коцева.

Однак політики залишили поза увагою протест. І таки домовлялись про своє. Під час зустрічі йшлося про участь Росії в будівництві атомної електростанції в Болгарії. А також про будівництво газогону «Турецький потік».

болгарія
Протест у Болгарії проти політики Путіна

Активісти звинувачують болгарський уряд у тому, що той буквально продає майбутнє Болгарії Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 04:48 :03