Новини » Політика 6 березня, 2019, 22:20
Смешко: Майдани зупиняють диктатуру, але не будують демократію
ZIK
ZIK

Найгірше, що може бути сьогодні – якщо чинна опозиція прийде до влади. Адже вона не менш жадібна до грошей, ніж Янукович і його команда.

Про це заявив екс-глава СБУ, колишній радник Президента, політик Ігор Смешко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK

Політик пригадав, що за рік до подій на Майдані у Києві проходила конференція з представниками НАТО, на якій він намагався попередити міжнародну спільноту щодо можливих злочинних дій влади Януковича.

«Я виступив тоді проти влади і наголосив на тому, що Україна на порозі наступного Майдану, який може стати кровопролитним. Але мені мало хто повірив. Та Янукович тоді так і не зрозумів, яким народом править. Адже українці ніколи не дозволять збудувати російську модель і завжди будуть повставати», – підкреслив Ігор Смешко.

Він зауважив, що Росія, перелякана першим Майданом, тоді вже була готовою і підготувала свої сили для вторгнення.

«На жаль, Майдани можуть лише зупинити диктатуру, але не збудувати демократію. А от сьогодні найгірше, що може бути, це коли чинна опозиція прийде до влади. Адже вона абсолютно некомпетентна, нефахова і не менш жадібна до грошей, ніж Янукович і його команда. До того ж, у неї так само залишилися бізнесові контакти з командою Януковича», – констатував Ігор Смешко.

Як повідомляли, ЄС оприлюднив рішення про продовження санкцій проти екс-президента Віктора Януковича і 11 його соратників. Але не продовжив обмеження щодо Андрія Клюєва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 12:06 :05