Новини » Політика 6 березня, 2019, 18:56
Рада звернеться до світу через порушення прав корінних народів в Росії

Верховна Рада може звернутися до ООН, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, національних парламентів через порушення прав корінних народів у Російській Федерації.

Проект відповідної постанови зареєстровано у парламенті, передає Укрінформ.

Авторами законодавчої ініціативи виступили 19 народних депутатів, зокрема голова постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, перший заступник голови Комітету ВР з питань культури і духовності Ірина Подоляк та голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець.

Станом на 6 березня на сайті ВР ще не оприлюднено пояснювальної записки та інших супровідних документів до проекту постанови.

Як повідомляє прес-служба партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з посиланням на Оксану Юринець, метою проекту постанови є привернення уваги міжнародної спільноти до систематичного порушення прав корінних народів у Російській Федерації та посилення міжнародного впливу на Російську Федерацію з метою припинення цих порушень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 10:04 :01