Новини » Політика 6 березня, 2019, 18:34
Президент анонсував випробування ударних безпілотників
ZIK
ZIK

Невдовзі проходитимуть випробування нового потужного турецького ударного безпілотного комплексу «Байрактар». Ця техніка вже перебуває на території України.

Про це завив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки й оборони, що транслював телеканал ZIK.

Президент наголосив, що зараз українська армія краще підготовлена, ніж будь-коли за всю історію існування української держави.

«Усе – для армії. Так можна охарактеризувати наші спільні зусилля із забезпечення і зміцнення обороноздатності держави протягом п’яти років. Результати не можна не побачити, адже наші ЗСУ увійшли в десятку найсильніших армій Європи, і через кілька років ми точно досягнемо критеріїв членства України в НАТО», – впевнений Петро Порошенко.

Голова держави підкреслив, що зараз Україна виходить на серійне виробництво новітніх зразків озброєння та військової техніки. Зокрема налагоджено виробництво сучасної бронетехніки, а також армія опановує важливу військову технологію – безпілотні комплекси.

«Якщо в014 році наші війська використовували здебільшого аматорські зразки безпілотних апаратів, то сьогодні ЗСУ прийняли на озброєння сучасні безплотні авіаційні комплекси українського виробництва.

Також можу відкрити інформацію, що невдовзі проходитимуть випробування нового потужного ударного безпілотного комплексу «Байрактар», про поставки якого вдалося домовитися із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Ці комплекси вже знаходяться на території України. Також вперше за роки незалежності держава запускає виробництво боєприпасів після знищення Луганського заводу», – зауважив Петро Порошенко.

Нагадаємо, департамент комунікації МВС України повідомив, що на озброєння МВС України надійде новітня модель Airbus H-145.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 15:58 :00