Новини » Політика 6 березня, 2019, 15:14
НАЗК виявило 15 посадовців, які умисно не подали декларації
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки умисного неподання декларацій 15-ма посадовими особами. Як передбачено законодавством, обґрунтовані висновки щодо цього Національне агентство направило до територіальних органів Нацполіції та прокуратури для здійснення досудового розслідування.

Про це повідомляє прес-центр НАЗК.

«Перевіряючи своєчасність подання декларацій, уповноважені особи Національного агентства встановили, що 6 осіб не подали щорічні декларації, 8 – декларації після звільнення, а одна особа – декларацію перед звільненням за раніше не охоплений період», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, не дотримались вимог закону та не подали декларації посадові особи органів Нацполіції, пенсійного фонду, ДФС, Держспецзв’язку, Держагентства рибного господарства, депутати сільських рад.

Крім того, Національне агентство згідно з законодавством повідомляло посадовцям, щодо яких затвердженні обґрунтовані висновки, про необхідність подати декларації протягом 10-ти днів з дня отримання таких повідомлень. Однак, незважаючи на їх отримання, посадовці декларації не подали.

«Відповідальність за умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу», – зазначає прес-служба НАЗК.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 22:41 :26